« برای کاربران خانگی
ویژگی ها
نیازمندی های سیستم
مقایسه نسخه ها
 • Ransomware Protection

  ویژگی ضد باج افزار از تکنولوژی شناسایی مبتنی بر رفتار کوییک هیل که رفتار برنامه را آنالیز می کند، استفاده می کند. این ویژگی کمک می کند تا تهدیداتی مانند باج افزار را شناسایی و مسدود کنید. به عنوان یک لایه حفاظت افزوده، این ویژگی همچنین از اطلاعاتتان در یک مکان امن پشتیبان گیری می کند تا در صورت حمله باج افزار فایل هایتان را بازیابی کنید.

  Web Security

  به طور خودکار وب سایت های ناامن و خطرناک را تشخیص می دهد، و مانع از بازدید آنها می شود. اطلاعات بیشتر در مورد فیشینگ و چگونگی شناسایی ایمیل های فیشینگ، لینک ها و یا تماس های تلفنی >>

  Email Security

  بطور موثر ایمیل هایی که ممکن است حاوی فایل پیوست آلوده یا لینک هایی که به وب سایت مخرب یا جعلی و فیشینگ می روند را مسدود می سازد.

  Safe Banking

  از فعالیت های بانکی آنلاین در برابر وب سایت های جعلی و برنامه های مخربی که اطلاعات مالی را به سرقت می برند محافظت می کند. یک نشست امن دسکتاپ را فراهم می کند که در آن معاملات مالی تان در پورتال های بانکی، فروشگاه اینترنتی و دیگر وب سایت های تجارت الکترونیک خصوصی و پنهان از هکرها می باشند.

  Browser Sandbox

  مرورگر در حال اجرا در سندباکس بروزر، تجربه وبگردی بی وقفه و امن را به شما می دهد. این امر حفاظت امنیتی اینترنت را با عملکردی مانند یک صفحه بین سیستم عامل کامپیوتر و تهدیدات مخرب، فراهم می کند. این ویژگی در حال حاضر با پشتیبانی از درایو USB ارائه می شود.

  Data Theft Protection

  کپی غیر مجاز داده ها از کامپیوترتان به درایوهای USB غیر مجاز را مسدود می کند. این امر نه تنها امنیت داده ها را تضمین می کند بلکه خطر انتقال هر گونه فایل مخرب را کاهش می دهد.

  Parental Control

  درست کردن یک جدول زمانی که بر اساس آن، کودکان می توانند در روزها و زمان های مشخص به کامپیوتر دسترسی داشته باشند.


  ویژگی کنترل خانواده در حال حاضر با افزایش قابلیت پیکربندی می آید. به والدین اجازه می دهد تا تنظیمات زیر را انجام دهند:


  Internet Browsing Control - برای محدود کردن کودکان از بازدید وب سایت های ناخواسته.


  Application Control - برای محدود کردن کودکان از برنامه هایی مانند برنامه های دسترسی به بازی، ابزارهای پیام رسانی، دستگاه های پخش رسانه ای، و غیره


  PC Access Control - درست کردن یک جدول زمانی که بر اساس آن، کودکان می توانند در روزها و زمان های مشخص به کامپیوتر دسترسی داشته باشند.

  اطلاعات بیشتر در مورد پیکربندی کنترل خانواده و چگونگی استفاده از این ویژگی هوشمند >>

  Firewall

  دیواره آتش (Firewall)، تهدیدات خارجی که سعی در رسیدن به کامپیوترتان از طریق اینترنت دارند را مسدود می کند. همچنین تهدیداتی که ممکن است در شبکه هایی که به سیستم شما وصل هستند بوجود بیایند را مسدود می کند. علاوه بر این به شما امکان پیکربندی حفاظت از ترافیک اینترنت ورودی و خروجی، فایروال توسعه یافته ما اجازه می دهد تا شما یک پروفایل فایروال برای اتصال به شبکه مانند 'صفحه اصلی'، 'کار'، 'عمومی' یا 'محدود' تنظیم کنید. حالت مخفی از مزایای افزوده شده است. کامپیوترتان را از چشمان کاوشگر هکرها پنهان می کند.

  Core Protection

  این قابلیت، امنیت کامل برای کامپیوتر های شخصی را با اسکن عمیق سیستم فراهم می کند. امکانات دیگر مانند آنتی ویروس، ضد جاسوس افزار(AntiSpyware)، ضد تروجان (antimalware)، آنتی روتکیت (AntiRootkit)، Silent Firewall و IDS/IPS محافظت جامعی در برابر انواع تهدیدات را ارائه می دهد.

  Malware Protection

  بدون استفاده بیش از حد از منابع سیستم، فایل ها و پوشه را در کوتاه ترین زمان ممکن اسکن می کند.

  Anti-Keylogger

  هنگامی که در حال انجام بانکداری آنلاین و یا خرید اینترنتی هستید و یا تنها در اینترنت می چرخید، این ویژگی بطور موثر از ثبت آنچه در صفحه کلید تایپ می کنید توسط برنامه هایی که کلیدنگار نامیده می شوند جلوگیری می کند.

  Improved Scan Engine

  موتور اسکن آنتی ویروس ارتقا یافته، از اسکن مجدد فایل هایی که بعد از اسکن قبلی تغییر نکردند، اجتناب می کند که باعث کاهش استفاده از منابع سیستم میشود.

  Advanced DNAScan

  تکنولوژی DNAScan کوییک هیل ویروس های جدید و ناشناخته را تشخیص می دهد. از ترکیب کنترل رفتار و ویژگی ها و همچنین مانیتورینگ برنامه های پرخطر استفاده می کند.

  Vulnerability Scan

  تنظیمات سیستم عامل (OS) و دیگر برنامه های کاربردی در سیستم تان که ممکن است آسیب پذیری های امنیتی و یا نقاط ضعف داشته باشند. چشم پوشی از این آسیب پذیری اصلاح نشده می تواند به هکرها اجازه ربودن کامپیوتر و داده هایتان را بدهد. ویژگی Vulnerability Scan به شما کمک می کند این گونه نقاط ضعف را شناسایی کنید. این ویژگی همچنین کمک می کند تا آسیب پذیری های موجود در تنظیمات سیستم عامل را رفع کنید.

  Virtual Keyboard

  مهاجمان می توانند با نصب جاسوس افزارها و کلیدنگارها در دستگاه تان، اطلاعات محرمانه تان را به سرقت برند. این نرم افزار سرقت داده (data-stealing)، آنچه در صفحه کیبوردتان تایپ می کنید را ثبت کرده و اطلاعات را به مهاجم ارسال می کند. می توان با استفاده از صفحه کلید مجازی از این کار جلوگیری کرد. هر گونه اطلاعات تایپ شده در این صفحه کلید رمزگذاری شده و نمی تواند ثبت شود یا توسط هر نرم افزار مخربی استفاده شود.

  Privacy Protection

  حذف ایمن فایل های اطلاعاتی حساس برای جلوگیری از بازیابی با هر ابزار بازیابی. این امر امنیت جامع و محرمانه ماندن اطلاعات با ارزش را تضمین می کند.

  Flash Drive Protection

  در برابر درایو های USB امن بمانید. این ویژگی به طور خودکار دستگاه های ذخیره سازی خارجی را هنگام اتصال به کامپیوترتان اسکن می کند. از درایوهای USB دربرابر آلودگی های اتوران محافظت می کند.

  Safe Mode Protection

  زمانی که سیستم درحال اجرا در حالت امن می باشد، این قابلیت، تغییر تنظیمات امنیتی کوییک هیل توسط کاربران غیرمجاز را متوقف می کند.

  Enhanced Self-Protection

  ویژگی Self-protection از فرایندها و خدمات در حال اجرای کوییک هیل محافظت می کند.

  Silent Mode

  برای استفاده بی وقفه کامپیوتر، از نمایش اعلان ها و اطلاعیه های کوییک هیل جلوگیری کنید. این ویژگی سطح امنیتی سیستم تان را تحت تاثیر قرار نمی دهد.

  Import and Export Settings

  کاربران هم اکنون می توانند تنظیمات امنیتی کوییک هیل را از یک کامپیوتر استخراج به سیستم دیگر وارد کنند. در مواردی که نصب مجدد و یا پیکربندی چند گانه کامپیوتر مدنظر می باشد، این ویژگی مفید است.

  Quick Heal Remote Device Management (RDM)

  این یک پورتال رایگان است که می توانید دستگاهی که کوییک هیل در آن فعال است را به آن اضافه کنید، وضعیت فعلی آن را مشاهده کنید، و از هر شرایط بحرانی مانند آلودگی های بدافزاری اطلاع یابید. همچنین می توانید اشتراک خود را از طریق پورتال تمدید کنید. از اینجا RDM کوییک هیل را مشاهده کنید.

  PCTuner

  این ویژگی سرعت کامپیوترتان را افزایش می دهد. امکان تنظیم برنامه های کاربردی راه اندازی شده را فراهم و خدمات و مدخل های زائد و فایل های رجیستری ناخواسته را پاکسازی می کند.

  PC2Mobile Scan

  با این ویژگی از طریق کامپیوترتان می توانید تلفن همراه را اسکن و پاک سازی کنید. دستگاه خود را به کامپیوترتان متصل و آن را جستجو کنید، و آلودگی های مخرب شناسایی شده را رفع کنید. PC2Mobile Scan از ویندوز، اندروید، iOS، بلک بری، و دستگاه های سیمبین پشتیبانی می کند.

  TrackMyLaptop

  خدمات TrackMyLaptop کوییک هیل کمک می کند تا محل لپ تاپ گم شده یا دزدیده شده ی خود را ردیابی کنید. این ویژگی همراه با هر محصول دستکتاپ کوییک هیل بدون هیچ هزینه اضافی ارائه می شود.

  لطفا توجه داشته باشید که کاربران کوییک هیل باید کلید لایسنس محصول خود را در پورتال TrackMyLaptop برای دسترسی به این قابلیت وارد کنند. کاربران غیر کوییک هیل باید Laptop's MAC ID خود را وارد کنند. برای اطلاع بیشتر، به سایت زیر مراجعه کنید - http://trackmylaptop.net/

  Stay Connected

  تنها با یک کلیک می توانید به صفحات ما در Facebook و Twitter دسترسی داشته باشید و با آخرین اخبار IT، هشدارها و آپدیت ها به روز بمانید.

   

  برای جزئیات بیشتر لطفا به برگه اطلاعات (data sheet) محصول مراجعه کنید

 • Supported Operating System

  • Microsoft Windows 2000 Professional (Service Pack 4 and later)
  • Microsoft Windows XP Home / Professional (Service Pack 2 and later) / Professional 64-bit
  • Microsoft Windows Vista Home Basic / Home Premium / Business / Enterprise / Ultimate (32-bit and 64-bit)
  • Microsoft Windows 7 Starter / Home Basic / Home Premium / Professional / Enterprise / Ultimate (32-bit and 64-bit)
  • Microsoft Windows 8 (32-bit and 64-bit)
  • Windows 8.1 (32-bit or 64-bit)
  • Cannot be installed on Server OS

  Minimum Hardware Requirements

  • 300 MHz or higher processor for Microsoft Windows 2000 Professional, Microsoft Windows XP
  • 1 GHz for Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows 7, Microsoft Windows 8, Microsoft Windows 8.1
  • 512 MB of RAM for Microsoft Windows 2000 Professional, Microsoft Windows XP, Microsoft Windows 7 (32-bit), Microsoft Windows 8 (32-bit), Microsoft Windows 8.1 (32-bit)
  • 512 MB of RAM for Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows 7 (64-bit), Microsoft Windows 8 (64-bit), Microsoft Windows 8.1 (64-bit)
  • 1.60 GB free hard disk space
  • CD-ROM or DVD drive
  • Internet connection to receive updates
  • Internet Explorer 6 or the latest browser

  Other Requirements

  Clients That Support Email Scan

  • POP3s
  • Microsoft Outlook Express 5.5 and later
  • Microsoft Outlook 2000 and later
  • Netscape Messenger 4 and later
  • Mozilla Thunderbird
  • Eudora 5 and later
  • IncrediMail
  • Windows Mail

  Clients That Don't Support Email Scan

  • IMAP
  • AOL
  • POP3s with Secure Sockets Layer (SSL)
  • Free web-based email services such as Hotmail and Yahoo! Mail
  • Lotus Notes

  SSL connections not supported

  • Email Protection does not support encrypted email connections such as Secure Sockets Layer (SSL).

  Quick Heal Anti-Rootkit Requirements

  • Quick Heal Anti-Rootkit is not supported on 64-bit operating systems.
  • It requires minimum 512 MB RAM installed on the system.

  Quick Heal Self Protection

  • This feature is not supported on Microsoft Windows 2000 operating system.

  Browser Sandbox

  • This feature is not supported on Windows 2000, Windows XP 64-bit operating systems.

  Quick Heal PC2Mobile Scan

  • This feature is not supported on Microsoft Windows 2000 operating system.
  • For Windows Mobile, Microsoft Active Sync 4.0 or later must be installed.

  For the list of mobile phones supported, please check: http://www.quickheal.com/pc2mobile

  Quick Heal PCTuner

  This feature is not supported on Microsoft Windows 2000 operating system.

  Note:

  • The requirements are applicable to both 32-bit and 64-bit operating systems unless specifically mentioned.
  • The requirements are applicable to all flavors of the operating systems.
  • The requirements provided are minimum system requirements. Quick Heal recommends system with higher configuration than the minimum requirements to obtain best results.

 • FEATURES Antivirus Pro Internet Security Total Security
  Advanced DNAScan
  Core Protection  
  • AntiVirus
  • AntiSpyware
  • AntiMalware
  • AntiRootkit
  • Silent Firewall
  • Intrusion Detection
  • Intrusion Prevention
  Improved Scan Engine
  Mail Protection  
  • Email Security
  • Spam Protection
   
  Internet Protection  
  • Browser Sandbox
  • Web Security
  • Parental Control
  • Phishing Protection
   
  Privacy Protection  
  • Flash Drive Protection
  • Data Theft Protection
  • Secure Delete
     
  PC Tuner  
  • Registry Cleanup
  • Disk Cleanup
  • Traces Cleanup
  • Registry Defragmenter
  • Duplicate FileFinder
     
  Mobile Phone Protection  
  • PC2Mobile Scan
     
  Import and Export Settings
  Safe Mode Protection
  Enhanced Self-Protection
  Silent Mode
  Stay ConnectedShare your feedback or suggestions for this website at webmaster@quickheal.co.ir

تصویر ثابت